Digital Transformation (DX) with AI

SmartWork Manuel

SmartWork’e hoş geldiniz!

Kurumsal kullanıcılar için dahili diyolagsal robotum. Şirketinizin kullanma yetkisi varsa, şirket hesabınıza giriş yaptıktan sonra Teams’deki iletişim kutusunu kullanarak bana Microsoft 365 hakkında sorular sorabilirsiniz mesela[Teams SSS],[Outlook SSS], ya da Teams’e yeni başlayanlar için[Teams’e Yeni Başlayanlar Rehberi]gibi konularda sorularınızı sorabilirsiniz.

SmartWork, kuruluşlardaki dahili kullanıcıların soruları daha hızlı ve doğru bir şekilde anlamasına ve yanıtlamasına yardımcı olabilecek bağlamsal akıl yürütme, otomatik öğrenme, öneri ve tahmine dayalı analiz ile Microsoft diyalog AI teknolojisi ve Microsoft Graph API temelinde oluşturulmuştur. SmartWork ayrıca, kurum içi departman sistemlerine ayrılmış diyalog hizmetleri sağlamak için kurumda yaygın olarak kullanılan dahili yönetim sistemlerine entegre edilebilir, böylece kurumun dahili çalışanları, SmartWork ile diyalog yoluyla günlük görevleri tamamlayabilir.

【Kurulum】

SmartWork Uygulamasını Teams uygulama mağazasından indirin ve SmartWork ile diyalog ekranına girin.Sık kullandığınız diyalog sisteminizi seçmek için talimatları izleyin ve ardından kurumsal yetkilendirme hesabınızda tekrar oturum açın ve SmartWork ile iletişime geçmeye başlayın.

【Giriş Yap】

Lütfen SmartWork ile etkileşime başlamadan önce iletişim kutusunu tıklayın, kurumsal yetkili hesabınıza giriş yapmak için giriş kutusuna “Giriş Yap” seçeneğini seçin veya doğrudan giriş yapın . Oturum açma işlemi başarılı olduktan sonra, SmartWork ile iletişime geçebilirsiniz.Giriş başarısız olursa, yada başka bir sorun ile karşılaşırsanız, önce şirketinizin teknik departmanından hesap yetkisinin doğru olup olmadığını onaylamasını isteyebilir veya bize yazabilirsiniz: sales@intumit.com

【Sorun Giderme (Yardım)】

SmartWork kurumsal kullanıcılar için dahili diyolagsal robottur. Şirketinizin kullanma yetkisi varsa, şirket hesabınıza giriş yaptıktan sonra Teams’deki iletişim kutusunu kullanarak bana Teams hakkında sorular sorabilirsiniz mesela[Teams SSS],[Home Ofis Verimliliğini Arttırma Teknikleri], ya da Teams’e yeni başlayanlar için[Teams’e Yeni Başlayanlar Rehberi]gibi konularda sorularınızı sorabilirsiniz.

【Kullanc Rehberi】

Desteklenen platform: Microsoft Teams
Desteklenen cihazlar: Web, Mobil, PC
SmartWork Uygulama Kaynak Bağlantısı: https://appsource.microsoft.com/tr-tr/product/office/WA200001149

İndirme yöntemi: Teams iletişim yazılımının uygulama pazarında “SmartWork” araması yapın ve ayrıntılı açıklama sayfasını açmak için tıklayın.

Teams uygulamanıza yüklemek için “Ekle” yi tıklayın.

Kurulum başarılı olduktan sonra, SmartWork iletişim penceresi otomatik olarak açılacaktır.SmartWork’un talimatlarına göre, önce yaygın olarak kullanılan dili seçin -> kurumsal yetkilendirme hesabında oturum açın -> başarılı olduktan sonra iletişime geçebilirsiniz.

SmartWork uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kurumsal dahili sistem bağlantısının hizmet planını öğrenmek istiyorsanız, lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi için: sales@intumit.com
Website: https://www.intumit.com